І
0
З'єднуємо людей з бізнесом!
Додати

Відгуки та рейтинг підприємств і послуг в Україні

Найкраще на НУіДЕ?: Україна

Останні відгуки

Анна Коваль 1 відгук опублікував (-ла) відгук 22.04.2018 13:01
Кафе

Кафе "Міф"

Дуже не сподобалося! Ціни вище середнього, а якість дуже слабка. Ціна не відповідає сервісу. Для такого не великого містечка ціни в кафе завеликі, порції малі. Шановні працівники кафе, вам ще далеко до Європи!!!
Ирина Косарин 1 відгук опублікував (-ла) відгук 18.04.2018 16:50

"Файний Дім"

Заказала межкомнатніе двери, месяц уже жду, теперь и трубку не берут.
Дмитрий верх 1 відгук опублікував (-ла) відгук 13.04.2018 09:30

"9-1-1"

Ужасный сервис за «бешенные» деньги!
Заказ АВТОБУСОВ и ЛИМУЗИНОВ. Дива 1 відгук опублікував (-ла) відгук 11.04.2018 16:43
МТБ БАНК

МТБ БАНК

Отличный сервис, высокое качество, хорошее обслуживание!
Максим Процюк 1 відгук опублікував (-ла) відгук 10.04.2018 16:37
Терміновий автовикуп

Терміновий автовикуп

Я тоже продавал свое авто через эту фирму, нареканий у меня к ним нет. Сделку оформили очень быстро, ребята молодцы, деньги я получил без всяких проблем и в указанные сроки. 
Виктория Ориховская 1 відгук опублікував (-ла) відгук 06.04.2018 12:17
Золотий Стандарт

Золотий Стандарт

Замечательный магазин. И цены доступные)
Кристина Золотая 1 відгук опублікував (-ла) відгук 06.04.2018 10:37
Золотий Стандарт

Золотий Стандарт

Заказывала серьги крестнице, всем довольна, спасибо! :blush:
Наташа Калашникова 1 відгук опублікував (-ла) відгук 04.04.2018 11:39
Ruslana Khermanchuk 1 відгук опублікував (-ла) відгук 03.04.2018 12:08
Ресторан

Ресторан "Мисливець Едельвейс"

Музичний супровід для вашого свята 0986346134
Sasha Kyrus 1 відгук опублікував (-ла) відгук 02.04.2018 16:38
Центр здорової тварини

Центр здорової тварини

Ні в якому разі не зв´язуйтесь з цим "лікарем". Микола Леонідович Кондратюк думає лише як заробити грошей, на тварин йому начхати. Діагнози ставить пальцем в небо, без аналізів, без огляду, без рентгену. Чеків не видає. Історію лікування на руки не видає (або і зовсім не веде) Розцінки зі стелі: з одним і тим самим діагнозом одним називає ціну 100 грн., іншим 500 грн. Назв ліків теж не озвучує - їх треба витягувати з Миколи Леонідовича кліщами. Наша історія: собака прикульгувала на передню лапу, показали Миколі. Микола Леонідович відразу на око ставить діагноз - Артрит. Ніяких аналізів, рентгену, він навіть в руку лапу не взяв щоб оглянути. Відраз щось вколює собаці, начебто від артриту, бере за це 500 грн. Після уколу собаці раптово на очах стає погано, а через три години в неї вже спостерігаються виражені ознаки зруйнованої печінки. З ранку пес вже ледве встає. Веземо до Миколи. Микола Леонідович чимось прокапує собаку, знову ж не озвучивши назву ліків, нарешті бере аналіз крові, бере 500 грн. і відправляє додому. Вдома собаці надзвичайно погано, вона вже навіть не реагує на команди, пісяє кров´ю. Микола вже навіть не бере трубки, а потім поза зоною. Подзвонивши йому на інший номер з іншого телефону вдається таки до нього додзвонитися. Микола не очікував дзвінка і ще не придумав як викрутитися з ситуації. Виявляється в собаки дуже сильно пошкоджена печінка, але ніяких хвороб і інфекцій не виявлено. Як в здорової собаки за лічені години після уколу розвилася тяжка печінкова недостатність він пояснити не може. Але запевняє що ніякого лікування більше не потрібно, того що він там зранку прокапав достатньо і собака поправиться. В кінці кінців собака вмирає в страшних муках, а Микола розводить руками і каже що для нього це несподіванка, бо собака ж ще вчора такий нормальний був, бігав... Собака піднятися з землі не міг, а він каже - бігав. Ну дякую хоч не сказав що лікував кота, а не собаку... отаке от уважне відношення Миколи Леонідовича до тварин. За все лікування, котре почалося з поставленого на око Артриту, а закінчилося - лікуванням зруйнованої печінки і смертю собаки, Микола Леонідович встиг видурити 1500 грн. Висновки робіть самі
Показати опис сторінки
Відгуки, рейтинги, рекомендації, каталог підприємств України все це на «НУіДЕ?». В Україні активно розвинена сфера бізнесу і підприємництва, якщо вас цікавить інформація по всім підприємствам нашої країни, ви зможете її знайти на офіційному сайті відгуків «НУіДЕ?». Ми завжди готові прийти Вам на допомогу, і дати відповіді, де смачно поїсти, де вигідно зробити покупку, де ви зможете комфортно відпочити. Україна–це величезна неймовірної краси країна, країна з особливою історією і культурою, багата на традиції і ресурси, країна з безмежною красою природи, кожен куточок якого по-своєму прекрасний і цікавий: шикарні пляжі і благодатний клімат, старовинні величні міста і густі ліси, гірськолижні курорти на схилах прекрасних гір, безмежні простори степу. Давайте разом зробимо нашу країну на краще.

Оцініть наш сайт

Дизайн сайту:
Кольорова гама:
Зручність користування сайтом:
Меню та його категорії:

Так як Ви не авторизований користувач, просимо ввести капчу!

captcha
Відправити