И
Назад
...
Ивано-Франковская область

Отзывы и рейтинг предприятий и услуг в Ивано-Франковской области

Лучшее на НУиГДЕ? : Ивано-Франковская область

Последние отзывы

Аня ВасильковаНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 18.03.2018 г., 18:12:30
Отель

Отель "Пектораль"

Сегодня приехали домой!!Всем очень довольна!!Прекрасный отель очень гостепреимные хозяева!!!Вкусные завтраки как и вся кухня!!Рекомендую!!!!!
Тетяна КейванНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 17.03.2018 г., 08:39:23

"Сток из Европы" магазин

Гарний асортимент, жахливе обслуговування. Ще ні разу я звідти не пішла сама. Постійно вона всіх виганяє. То на обід закривається на 15 хв швидше. Вчора вигнала з магазину 18.25 при тому, що він працює до 19.00. Чула від людей такі самі історії. Більше не хочеться туди повертатися, поки в магазині працює та істеричка
Лєна МєдвєдєваНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 04.03.2018 г., 17:42:47
Обнова Еврошоп

Обнова Еврошоп

Обслуговуючого персоналу більше ніж покупців, стоять поміж тісними проходами, постійно щось складають-перекладають, підступитись і оглянути товар не можливо. У відділі стоку дівчата-консультанти змірюють тебе призирливим поглядом, якщо візьмеш щось подивитись. Таке враження, що в музей зайшли і руками чіпати там нічого не можна. Заходити і щось купувати там бажання відпало. Звичайний секонд, а скільки пафосу не виправданого.
Vlad One GagarinНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 04.03.2018 г., 05:59:19
Епіцентр К

Епіцентр К

Магазин в цілому хороший ,що нескажеш про обслуговуючий персонал .Конкретика:відділ фарби дівчина чорнява малого зросту мабуть із "далекого села" - розуміння у даній сфері обслуговування (00000) у випадках наступних відвідин данного відділу різко вдає що ій хтось терміново телефонує на телефон і залишає свій ряд обслуговування і переміщується у відділ ковроліну!!!! Ну мабуть ще один факт- відділ кабельно-провідниковоіі продукціі.Працівник (з написом поедставник постачальника чорнявий худощавий має залисину на голові працє не перший рік ) вдає із себе "експерта" до слова я за фахом регулювальник радіоаппаратури пацюю у сфері ІТ. і як не як є розуміння у виборі даноіі продукціі.проте працівник намагається Вам запроторити не те що Вам потрібно а те що на залишку у нього....неодноразово доводилось ходити і оплачувати на кассу інший кабель з вини цього працівника так як він випадково перепутав код товару але на привеликий жаль це його практика так як я користуюсь цим магазином з моменту відкриття а внього мабуть з пам´яттю на людей не дуже...минулий раз довелось чикати на те що відміряють 12 м кабелю близ´ько 20хв так як "шеф" послав принести кабель молодого поацівника (шниранув) хоча саме я звернувся до нього це зробити, на томісь практикант неправильно заправив кабель у пристрій для намотування кабелю в наслідок чого бухта з кабелем впала і залуталась а "(ШЕФ) привселюдно вчив 20 хв практиканта розлутувати бухту а після всього відпустив мені 12 метрів кабелю було це 1.03.2018 близько 11.00 це відео можна переглянути на охороні для людини котра відповідає за персонал!!!!!!!
Bogdan KulchytskyyНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 26.02.2018 г., 22:23:50
Микростоматология

Микростоматология "Тараса Стечишина"

Хороше місце з кваліфікованими спеціалістами і у важними до клієнта 
Міша ХабальНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 20.02.2018 г., 06:24:03
Обнова Еврошоп

Обнова Еврошоп

Обманіють на касі
Таня КурусНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 21.01.2018 г., 20:02:20
BIOS інтернет-магазин БІОС

BIOS інтернет-магазин БІОС

Поганий сервіс, з плюсів - хороші ціни
Виктория ОНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 08.11.2017 г., 12:53:06
Гостиница

Гостиница "Черсак"

Отель очень красивый, уютный и стильный. Особенно хочется отметить то, что вечером каждый из отдыхающих может найти себе занятие по душе: кто-то играет в бильярд или настольный теннис, можно просто отдохнуть в ресторане у камина.. Сауна в отдельном корпусе, отличный мангал во дворе- это ещё несколько плюсов к и так великолепному отдыху! Обязательно приедем снова  и расскажем всем своим друзьям! Через администрацию отеля заказывали трансфер в Ивано-Франковск - всё было вовремя и без проблем.
Олег СавчукНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 07.11.2017 г., 08:45:29
Создание сайтов | ВЕБ-Студия

Создание сайтов | ВЕБ-Студия

Буду возвращаться сюда снова и снова!
Мария РНет отзывовопубликовал(-ла) отзыв 06.11.2017 г., 14:14:32
Гостиница

Гостиница "Черсак"

Затишне та гарне місце серед первозданної природи із привітними господарями, що турбуються про своїх гостей. Помітно, що у Черсаку дуже переймаються чистотою: зоні загального користування прибирають декілька разів за день. Будь-яке побажання одразу ж втілювалось у життя. Тут ви знайдете чисті світлі кімнати,  багато всього для розваг та відпочинку, та гостинних господарів, що дуже цінують репутацію свого готелю. А також вам допоможуть зорієнтуватись із дозвіллям, підкажуть маршрути у горах, дадуть багато корисної інформації та завжди допоможуть.
Показать описание страницы
Ивано-Франковская область является сердцем Карпат. Отдых и развлечения в сочетании с уникальным западно-украинским колоритом. Это то место, где истинные ценители активного отдыха и горнолыжного спорта испытают те эмоции, которые они ищут. Это тот край, где в совершенстве раскинулись природные богатства и красоты, множество культурных и исторических памятников, уникальные походы в умопомрачительной красоты горы, прогулки по тропам лесов Карпат, сбор ягод и грибов, катание на лошадях, горных велосипедах. Если Вы бывали в этих местах и у вас есть свое мнение о гостинице, базе, ресторане, то Вы можете оставить свой отзыв на портале «НУиГДЕ?», или же ориентироваться на мнения других людей и выбрать лучшее место для своего отпуска.

Оцените наш сайт

Дизайн сайта:
Цветовая гамма:
Удобство пользования сайтом:
Меню и его категории:

Так как вы не авторизированный пользователь просим вас ввести каптчу!

captcha
Отправить

Отзыв дня

 Аня Василькова
Нет отзывов

Аня Василькова

Отель "Пектораль"

2 Отзыва
Сегодня приехали домой!!Всем очень довольна!!Прекрасный отель очень гостепреимные хозяева!!!Вкусные завтраки как и вся кухня!!Рекомендую!!!!!...

Самый активный пользователь

 Аня Василькова
Нет отзывов

Аня Василькова

Отель "Пектораль"

2 Отзыва
Сегодня приехали домой!!Всем очень довольна!!Прекрасный отель очень гостепреимные хозяева!!!Вкусные завтраки как и вся кухня!!Рекомендую!!!!!...